18.03.2021 Artykuły

Apartamenty, mieszkania, działki i domy na sprzedaż w Miasteczku Siewierz Jeziorna. Odwiedź nas w dzień otwarty!

Jeśli nie masz jeszcze planów na najbliższą sobotę 20 marca, to koniecznie skorzystaj z naszego zaproszenia. Miasteczko Siewierz Jeziorna organizuje dzień otwarty. Masz co najmniej dwa powody, aby do nas zajrzeć. Po pierwsze: będziesz mieć okazję osobiście sprawdzić, czym jest pierwsze w Polsce i jedno z nielicznych na świecie miast zrównoważonych. Po drugie: jeśli zdecydujesz się kupić jedną z oferowanych nieruchomości, to dostaniesz od nas bardzo cenny prezent. To idealny moment, abyś nareszcie wybrał dla siebie i swojej rodziny apartament, mieszkanie, działkę lub dom na sprzedaż w Miasteczku Siewierz Jeziorna. Dowiedz się więcej o tej wyjątkowej ofercie.  

Projekt wymarzonej łazienki GRATIS!

Łazienka jest jednym z najważniejszych pomieszczeń w domu czy w mieszkaniu. Z jednej strony powinna tworzyć idealne warunki do relaksu po ciężkim dniu w pracy, a z drugiej charakteryzować się funkcjonalnością i wysoką estetyką. Trudno jest pogodzić obie te kwestie bez projektu architektonicznego. My damy Ci go zupełnie bezpłatnie do zakupionego apartamenty, mieszkania, działki lub domu na sprzedaż na naszym osiedlu.

Projekt zostanie opracowany przez zawodowego architekta wnętrz, który weźmie pod uwagę nie tylko układ i powierzchnię pomieszczenia, ale także Twoje oczekiwania w zakresie wyglądu oraz funkcjonalności łazienki. To oczywiste, że innych rozwiązań oczekuje singiel, innych bezdzietna para, a jeszcze innych seniorzy czy duże rodziny. Dlatego projekt łazienki powinien zostać przygotowany z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb osób, które ostatecznie będą z niej korzystać.

Aby otrzymać od nas projekt łazienki gratis wystarczy, że podpiszesz umowę rezerwacyjną na wybraną nieruchomość podczas sobotniego dnia otwartego w Miasteczku Siewierz Jeziorna. To jedyna taka okazja w tym roku, dlatego warto z niej skorzystać.

Zobacz, jak Miasteczko Siewierz Jeziorna pnie się w górę

Siewierz Jeziorna to pierwsze w Polsce miasto zrównoważone. Stawiamy na takie rozwiązania, które są przyjazne naturze, a przy tym zapewniają naszym mieszkańcom maksymalny komfort codziennego życia oraz pozwalają im oszczędzać na różnego rodzaju wydatkach.

Zainwestowaliśmy w energooszczędne i wysokojakościowe materiały budowlane, które gwarantują obniżenie kosztów eksploatacji domów, apartamentów i mieszkań. Co najważniejsze, zaprojektowaliśmy miasteczko w taki sposób, aby jedynym powodem, dla którego się z niego wyjeżdża, są obowiązki zawodowe (ewentualnie zaplanowane wakacje).

Zasadźmy kolejne drzewa!

Ideą Miasteczka Siewierz Jeziorna jest stworzenie społeczności, która świetnie się rozumie, dba o wspólne dobro i buduje zdrowe, sąsiedzkie relacje. Naszą małą tradycją stało się sadzenie drzew w osiedlowym parku, która będzie kontynuowana również w dniu otwartym.

Punktualnie o 11 w sobotę 20 marca zasadzimy kolejne drzewa, co stanowi wkład mieszkańców w dobro naszej planety, a także przyczyni się do upiększenia terenu Miasteczka Siewierz Jeziorna. Poza tym fajnie jest móc za kilka czy kilkanaście lat pokazać dorastającemu dziecku „własne” drzewo i opowiedzieć mu o okolicznościach jego zasadzenia, prawda?

Aby w przyszłości można było łatwo odnaleźć swój okaz, przy każdej sadzonce zostaną umieszczone tabliczki z nazwiskami osób zaangażowanych w akcję. To miły akcent, ale też świetna okazja do tego, aby spędzić trochę czasu na świeżym powietrzu z dziećmi. Zwłaszcza, że wiosna jest już bardzo blisko.

Dlaczego warto zamieszkać w Miasteczku Siewierz Jeziorna?

Odpowiedź jest prosta: nie znajdziesz w regionie drugiego tak przyjaznego miejsca do życia. Miasteczko Siewierz Jeziorna stanowi enklawę dla osób, które chcą naprawdę uciec od zgiełku miasta, ale jednocześnie zachować z nim bliskie kontakty (dojazd do centrum Katowic zajmuje zaledwie 20 minut).

Na terenie miasteczka przewidzieliśmy zarówno komfortowe mieszkania o różnych metrażach, jak i prestiżowe apartamenty dla najbardziej wymagających mieszkańców. Potrzebujesz przestrzeni i jeszcze bliższego kontaktu z przyrodą? Sprawdź nasze gotowe domy na sprzedaż lub atrakcyjne działki budowlane – idealne dla osób, które mają już w głowie projekt swojego wymarzonego domu i chcą go zbudować w pięknym miejscu.

Miasteczko Siewierz Jeziorna jest zorientowane na naturę, dlatego to idealne miejsce do życia dla osób aktywnych. Wokół naszego osiedla znajdziesz piękne tereny rekreacyjne, ale wcale nie musisz ich szukać na zewnątrz. Pomyśleliśmy o stworzeniu ścieżek biegowych, boiska do piłki nożnej, naturalnych łąk, dużego placu zabaw, a dodatkowo nasi mieszkańcy mają bezpośredni dostęp do przystani nad jeziorem z piaszczystą plażą.

Stawiamy na ekologię, dlatego wszystkie nieruchomości są lub będą zasilane pompami ciepła (na terenie osiedla obowiązuje zakaz spalania węgla). Jakość powietrza stale monitoruje rozbudowany system, dzięki czemu zawsze będziesz wiedzieć, czy możesz bezpiecznie pobawić się z dziećmi na dworze, pobiegać, pójść na spacer itd.

Możemy długo wymieniać zalety Miasteczka Siewierz Jeziorna, ale chyba lepiej będzie, gdy przekonasz się o nich osobiście. Odwiedź nas już w najbliższą sobotę 20 marca – możesz też umówić się na konkretną godzinę pisząc na biuro@siewierzjeziorna.pl lub dzwoniąc pod numer 536 000 536. Czekamy na Ciebie!

Sprawdź regulamin akcji.