18.03.2021 Artykuły

Lokale na wynajem w Miasteczku Siewierz Jeziorna – 5 argumentów, że to świetna inwestycja

Pandemia na długi czas zmieniła nasze przyzwyczajenia. W ciągu minionego roku mnóstwo Polaków zaczęło kupować w Internecie, choć wcześniej zarzekali się, że wolą jednak sklepy stacjonarne. Na atrakcyjności zyskały też punkty handlowe i usługowe dostępne po sąsiedzku, do których można się udać bez konieczności pokonywania długich dystansów. Również z myślą o tym trendzie stworzyliśmy atrakcyjne powierzchnie komercyjne na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna. Oferowane lokale na wynajem są doskonałą inwestycją dla tych przedsiębiorców, którzy szukają zyskownego i bezpiecznego biznesu na lata. Zebraliśmy 5 argumentów uzasadniających tę tezę.

Korzystna lokalizacja

Miasteczko Siewierz Jeziorna jest położone w odległości zaledwie 20 minut jazdy samochodem od Katowic. Jeśli więc centrum Twojej działalności jest stolica Górnego Śląska lub po prostu w niej mieszkasz, to codzienne dojazdy do sklepu czy punktu usługowego w naszym miasteczku nie będą stanowić dla Ciebie problemu.

Zwróć również uwagę na prestiż tej lokalizacji. Miasteczko Siewierz Jeziorna jest unikalną inwestycją mieszkaniową w skali nie tylko regionu, ale też całego kraju. To pierwsze w Polsce miasto zrównoważone, które budzi ogromne zainteresowanie ze strony nabywców nieruchomości. Lokując swój biznes w takim miejscu inwestujesz w wizerunek Twojej marki, co będzie mieć pozytywny wpływ na jej postrzeganie przez klientów.

Duża liczba klientów na miejscu

Docelowo w Miasteczku Siewierz Jeziorna zamieszka około 10 000 osób. To ogromna rzesza klientów, którzy mogą korzystać z Twoich usług – zwłaszcza tych niezbędnych czy po prostu cieszących się dużą popularnością.

Przykładowo: uruchamiając prywatny gabinet stomatologiczny w wynajętym lokalu praktycznie od ręki gwarantujesz sobie stały przychód, ponieważ każdy musi korzystać z takich usług – a po co szukać stomatologa np. w Katowicach, skoro mamy go na miejscu?

Podobnie będzie z prywatnym przedszkolem, żłobkiem, sklepem z ekologiczną żywnością, apteką, gabinetem ginekologicznym i wieloma innymi popularnymi usługami, na które jest ogromne zapotrzebowanie. Także wśród mieszkańców Miasteczka Siewierz Jeziorna.

Mało tego: mając bezpośredni dostęp do tak dużej liczby potencjalnych klientów możesz zaoszczędzić na kampaniach reklamowych, przeznaczając te środki na poprawienie jakości czy obsługi. Gdy przekonasz mieszkańców do swojego biznesu, to zostaną z Tobą na długo, a Ty nie będziesz musiał rywalizować z wieloma innymi przedsiębiorcami, jak ma to miejsce w Katowicach czy innych dużych miastach.

Spore zapotrzebowanie na punkty usługowe

Miasteczko Siewierz Jeziorna to bardzo atrakcyjny adres szczególnie dla osób młodych, w tym rodzin z małymi dziećmi. Ci mieszkańcy mają duże zapotrzebowanie na różnego rodzaju sklepy, punkty usługowe czy placówki opiekuńczo-wychowawcze, najlepiej dostępne na wyciągnięcie ręki. Oferując to na terenie naszego miasta zrównoważonego nie będziesz musiał się martwić o stabilność i rozwój biznesu.

Jeśli chodzi o te najbardziej pożądane usługi i punkty handlowe, to można tutaj wymienić m.in.:

  • przedszkole,
  • żłobek,
  • sklep spożywczy,
  • prywatne gabinety medyczne,
  • placówka bankowa,
  • punkt biura podróży,
  • sklep z ekologiczną żywnością,
  • warzywniak,
  • strefa coworkingowa,
  • pralnia.

Lokale na wynajem w Miasteczku Siewierz Jeziorna wpisują się w koncepcję miasta zrównoważonego

Miasto zrównoważone ma być nie tylko ekologiczne i w dużej mierze samowystarczalne, ale też bardzo komfortowe dla ludzi. Jednym z fundamentów tej idei jest zapewnienie mieszkańcom łatwego, bezpośredniego dostępu do wszystkich punktów usługowych i handlowych, z których korzystają na co dzień. Dzięki temu nie będą musieli tracić czasu na długie dojazdy do miasta, irytować się korkami czy wydawać dużych sum na zakup paliwa.

Właśnie dlatego od początku przewidzieliśmy, że na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna powstanie specjalny pawilon, w którym wydzielimy lokale na wynajem dla przedsiębiorców. W ten sposób chcemy ułatwić życie naszym mieszkańcom, a firmom – najlepiej lokalnym – stworzyć warunki do dalszego rozwoju.

Chcemy kupować lokalnie

To doskonale widoczny trend, który z pewnością zostanie z nami na długo. Mamy już przesyt kupowania w sieciówkach. Zwracamy coraz większą uwagę na jakość oferowanych produktów, chcemy kupować ekologiczną żywność, dbać o siebie i swoich bliskich, a przy tym wspierać lokalny biznes, który jest częścią naszej społeczności. Uruchamiając swoją działalność w Miasteczku Siewierz Jeziorna idealnie wpiszesz się w te oczekiwania.

Jeśli więc szukasz atrakcyjnego lokalu na wynajem dla Twojej działalności, to trudno o lepszy wybór niż Miasteczko Siewierz Jeziorna. Jesteśmy na etapie projektowania koncepcji pawilonu, ale zostały nam już tylko dwa wolne lokalne o powierzchni 75 m2 każdy. Nie zwlekaj zbyt długo z podjęciem decyzji. Już teraz skontaktuj się z nami i umów się z naszym doradcą, który przedstawi Ci wszystkie szczegóły.