25.01.2021 Artykuły

Lokale użytkowe w Miasteczku Siewierz Jeziorna: doskonały pomysł na zyskowny biznes

Siewierz Jeziorna to pierwsze w Polsce i wciąż jedno z nielicznych na świecie miasteczek zrównoważonych. Idea jest prosta: kompleks ma mieć jak najmniejszy negatywny wpływ na środowisko naturalne, jednocześnie zapewniając mieszkańcom maksimum komfortu, bardzo niskie koszty utrzymania i satysfakcję z życia. Do tego potrzebne są jednak nie tylko przemyślane rozwiązania architektoniczne i nowoczesne technologie. Aby miasteczko rzeczywiście mogło być samowystarczalne, na jego terenie muszą się znaleźć liczne punkty usługowe, gastronomiczne i sklepy. Dlatego już teraz zapraszamy przedsiębiorców do rezerwowania lokali użytkowych w Miasteczku Siewierz Jeziorna.

Dlaczego Miasteczko Siewierz Jeziorna to idealne miejsce na Twój biznes?

Jednym z najważniejszych argumentów jest to, że nasze miasteczko od początku było planowane, jako samowystarczalne. Realizujemy tę ideę na różne sposoby, między innymi stosując nowoczesne technologie energetyczne, zasilając budynki wodą pitną z własnego ujęcia czy gromadząc deszczówkę do podlewania ogrodów. Tworzymy bardzo komfortową przestrzeń do życia, dzięki czemu mieszkańcy nie będą musieli w ogóle dojeżdżać do miasta lub robić to tylko w celach zawodowych i edukacyjnych.

Na terenie miasteczka znajdzie się miejsce na wiele małych biznesów, które zaspokoją najważniejsze potrzeby naszych mieszkańców. Stawiamy na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, którzy zagwarantują najwyższą jakość świadczonych usług i oferowanych produktów. Zależy nam na stworzeniu prawdziwej społeczności, której członkowie dobrze się znają, robią zakupy po sąsiedzku i w ten sposób wspierają rodzinne biznesy.

Siewierz Jeziorna jest prawdopodobnie najbardziej ekscytującą inwestycją mieszkaniową realizowaną na Górnym Śląsku. W odległości zaledwie 20 minut jazdy od centrum Katowic powstaje miejsce, które zapewni najwyższą wygodę codziennego życia, bliskość natury, łatwy dostęp do terenów rekreacyjnych, a także potrzebnych punktów usługowych, placówek edukacyjnych i opiekuńczych (przedszkole, żłobek).

Ogromne zainteresowanie domami i mieszkaniami na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna daje Ci pewność, że nie będziesz narzekać na brak klientów. Docelowo zamieszka tutaj aż 10 000 osób, w większości dobrze sytuowanych, preferujących kupowanie produktów wysokiej jakości i korzystanie z usług na odpowiednim poziomie. Jeśli możesz to zapewnić, to Twój biznes bardzo szybko rozkwitnie.

Nie bez znaczenia jest również dogodna lokalizacja. Jak wspomnieliśmy, Miasteczko Siewierz Jeziorna znajduje się około 20 minut jazdy samochodem od centrum Katowic. Blisko stąd także do Dąbrowy Górniczej, Sosnowca, Bytomia, Tarnowskich Gór czy Zabrza i Chorzowa. Nie będziesz więc mieć najmniejszych problemów z transportem towarów i zaopatrywaniem swojego sklepu, restauracji, baru czy punktu usługowego.

Jakich najemców lokali użytkowych w Miasteczku Siewierz Jeziorna szukamy?

Jesteśmy otwarci na wszelkie propozycje, ponieważ nasi mieszkańcy mają najróżniejsze potrzeby, których zaspokojenie traktujemy priorytetowo. Z pewnością na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna znajdzie się miejsce dla restauracji/barów oraz wielu sklepów spożywczych. Szczególnie pożądane są te, które oferują naturalną, ekologiczną żywność – to silny trend na rynku, dlatego jeśli możesz zaoferować takie produkty, to nie będziesz musiał się martwić o wysokie przychody.

Kolejnym rodzajem działalności, która będzie pożądana przez mieszkańców, są różnego rodzaju drobne usługi. Mamy tutaj na myśli chociażby:

  • salony fryzjerskie,
  • gabinety kosmetyczne i kosmetologiczne,
  • punkt biura podróży,
  • punkty oferujące drobne naprawy (np. szewc, kaletnik),
  • pralnia chemiczna.

Na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna powinna oczywiście pojawić się apteka, która będzie gwarantowanym biznesem biorąc pod uwagę liczbę mieszkańców oraz fakt, iż nasze domy i mieszkania cieszą się ogromnym zainteresowaniem wśród rodzin z dziećmi, ale też seniorów.

Bardzo mile widziane są prywatne przedszkola i żłobki. To kolejny przykład działalności, która na pewno przyniesie wysokie profity i okaże się być strzałem w dziesiątkę na wiele następnych lat. Dzięki takim placówkom część naszych mieszkańców, zwłaszcza młodych mam, uniknie konieczności dojeżdżania do miasta, oszczędzając tym samym mnóstwo cennego czasu (który będzie można poświęcić np. na wizytę u kosmetyczki).

Miasteczko Siewierz Jeziorna zostało zaprojektowane z myślą o osobach, które chcą żyć zdrowo, świadomie się odżywiają i są aktywne fizycznie. Dlatego doskonałym pomysłem na biznes może być siłownia/klub fitness, prywatna poradnia dietetyczna czy gabinet odnowy biologicznej.

Jeśli więc prowadzisz drobny biznes i chcesz go rozwinąć uruchamiając kolejny punkt w doskonałej lokalizacji, to już teraz zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z naszym biurem inwestora. Przedstawimy Ci dostępne możliwości, pokażemy lokale użytkowe na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna (istniejące i planowane) oraz omówimy szczegóły współpracy, która z pewnością będzie dla Ciebie bardzo korzystna.