30.04.2021 Artykuły

Nowoczesne apartamenty Siewierz Jeziorna – żyj lepiej!

Jeszcze kilkanaście lat temu słowo „apartament” budziło skojarzenia z czymś niedostępnym dla przeciętnego Kowalskiego. Dziś sytuacja diametralnie się zmieniła. Coraz więcej polskich rodzin, ale też singli może sobie pozwolić na zakup tego typu nieruchomości, która charakteryzuje się bardzo wysokim standardem wykończenia, sporą przestrzenią oraz komfortowym otoczeniem. Z myślą o osobach chcących zapewnić sobie i swoim najbliższym maksymalną wygodę na co dzień zaprojektowaliśmy nowoczesne apartamenty w Miasteczku Siewierz Jeziorna. Dlaczego warto się nimi zainteresować?

Prestiż, na który Cię stać

Apartamenty w Miasteczku Siewierz Jeziorna nie są wcale zarezerwowane tylko dla najbardziej majętnych klientów. Już na etapie projektowania naszej nieruchomości postawiliśmy na takie rozwiązania, które z jednej strony zagwarantują bardzo wysoką jakość wykonania mieszkań, a z drugiej pozwolą na ich zakup jak największej liczbie osób.

Dodatkowo warto zwrócić uwagę na fakt, że wszystkie nowoczesne apartamenty w Miasteczku Siewierz Jeziorna charakteryzują się bardzo niskimi kosztami utrzymania. To zasługa m.in. zastosowania tanich w eksploatacji, a jednocześnie ekologicznych pomp ciepła oraz użycia energooszczędnych materiałów budowlanych i stolarki okiennej. Możesz więc żyć w bardzo komfortowych warunkach i wcale za to nie przepłacać.

Unikalny projekt w skali Polski, a nawet Europy

Miasteczko Siewierz Jeziorna jest jedynym w naszym kraju miasteczkiem zrównoważonym. Na całym świecie do tej pory powstało zaledwie kilka do kilkunastu podobnych projektów. Na czym to polega? Celem jest osiągnięcie stanu maksymalnej samowystarczalności oraz minimalnego wpływu inwestycji na środowisko naturalne.

Dlatego między innymi zainwestowaliśmy w takie rozwiązania, jak:

  • własne ujęcia wody z głębinowych pokładów dolomitowych – ma ona jakość wody źródlanej,
  • systemy przystosowane do gromadzenia wody opadowej – deszczówkę można później wykorzystywać do podlewania ogródków oraz zielonych części wspólnych,
  • naturalne łąki – pozwalają zachować równowagę lokalnego ekosystemu, stanowiąc dom dla owadów i innych pożytecznych przedstawicieli fauny. No i jeszcze pięknie się prezentują.

Projekt naszego miasteczka powstał w 2007 roku i wielokrotnie słyszeliśmy, że to się nie może udać. A jednak! Budowa Miasteczka Siewierz Jeziorna zbliża się do końca, zostały ostatnie apartamenty, domy i działki budowlane, co tylko potwierdza, że Polacy chcą mieszkać dobrze i ekologicznie.

Szeroki wybór nieruchomości

Do dyspozycji oddajemy nowoczesne apartamenty w Miasteczku Siewierz Jeziorna dostępne w różnych wariantach powierzchni. To pozwala znaleźć dokładnie taką nieruchomość, która spełni wszystkie oczekiwania np. rodziny. Jeśli jednak uznasz, że nasze apartamenty są nieco za małe, to zawsze możesz zdecydować się na zakup czy to gotowego domu, czy działki budowlanej, na której stanie Twój wymarzony dom.

Dogodna lokalizacja

Osoby szukające nowoczesnych apartamentów z jednej strony chcą cieszyć się spokojem, jaki daje bliskość natury, ale z drugiej wolą zachować kontakt z aglomeracją miejską – na przykład z powodów zawodowych czy potrzeby dostępu do kultury i rozrywek. Miasteczko Siewierz Jeziorna idealnie wpisuje się w te oczekiwania.

Podróż z apartamentu do centrum Katowic zajmie Ci około 20 minut (własnym samochodem). Blisko jest również do Dąbrowy Górniczej. Jeśli więc zamierzasz nadal pracować w mieście, to nie będzie żadnego problemu z szybkimi i komfortowymi dojazdami.

Aby jednak zminimalizować konieczność korzystania z samochodu, przewidzieliśmy pasaż handlowy. Będą w nim działać nie tylko sklepy z niezbędnym zaopatrzeniem, ale również przydatne punkty usługowe – w planach jest uruchomienie m.in. gabinetów lekarskich, klubu fitness czy placówki bankowej.

Nowoczesne rozwiązania dla wymagających

Wybierając nowe miejsce do życia masz prawo oczekiwać wszystkiego, co najlepsze. Naszą ambicją jest stworzenie miasteczka, które będzie wymarzonym domem dla około 10 000 osób. Dlatego zainwestowaliśmy m.in. w system kontrolujący jakość powietrza, wprowadziliśmy zakaz spalania węgla oraz sięgnęliśmy po najnowocześniejsze technologie gwarantujące wysoki komfort cieplny w apartamentach i domach.

Nie zapomnieliśmy również o miejscach do rekreacji i uprawiania sportu. Na terenie Miasteczka Siewierz Jeziorna udostępnimy duży plac zabaw, pełnowymiarowe boisko do piłki nożnej oraz przystań z plażą nad brzegiem Zalewu Przeczycko-Siewierskiego. To stworzy idealne warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu dla całych rodzin.

Wierzymy, że nasze standardy pokrywają się z Twoimi oczekiwaniami. Dlatego już teraz zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami na temat pierwszego w Polsce miasteczka zrównoważonego. Odwiedź nasze biuro sprzedaży na terenie Miasteczka Siewierz-Jeziorna, które jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Nasi doradcy mogą się z Tobą spotkać także w sobotę i w niedzielę po wcześniejszym umówieniu się mailowo lub telefonicznie.