29.04.2020 Artykuły

Murapol rozpoczął sprzedaż nowej puli mieszkań

Grupa Murapol na początku marca 2020 rozpoczęła sprzedaż 165 lokali mieszkalnych. To już trzeci etap inwestycji realizowanej przez tę firmę w naszym Miasteczku.

Mieszkania znajdą się w pięciu niskich budynkach. Oferowane lokale są 2-, 3- i 4-pokojowe, o metrażach od 30 do 59 mkw. Do mieszkań na parterze należą przydomowe ogródki. Balkony będą na wyższych piętrach.

Michał Sapota, prezes Murapol S.A., zwraca uwagę, że budowanie w Miasteczku Siewierz Jeziorna to „duże wyzwanie, a zarazem niezwykle ciekawe doświadczenie”. Każdy deweloper musi tu bowiem przestrzegać ściśle określonych wytycznych dotyczących architektury, projektowania oraz wykorzystywanych materiałów, przewidzianych w koncepcji całej inwestycji. Ten dodatkowy trud w zapewnienie wysokiego standardu budowania przynosi jednak konkretną korzyść – przyszli mieszkańcy będą mogli korzystać z niezaprzeczalnych walorów Miasteczka.

„Budowane przez nas osiedle cieszy się dużym zainteresowaniem klientów. Dlatego jesteśmy spokojni o sprzedaż mieszkań oferowanych w drugim, a wkrótce także w kolejnych etapach tego projektu” – dodaje Sapota.

Zapraszamy do kontaktu z lokalnym biurem sprzedaży. Najlepiej odwiedzić nas osobiście – biuro znajduje się przy ul. Jeziornej 153. Można też zadzwonić – +48 32 411 48 37.